Strani nogometŠpanjolska

Rakitić strijelac u ludoj pobjedi Seville u Vigu

12. travnja 2021. - 23:33

U dovoboju prepunom preokreta nogometaši Seville svladali su Celtu sa 4-3 (2-3) na gostovanju u Vigu, a Ivan Rakitić je u 60. minuti postigao pogodak za izjednačenje na 3-3.

Sevilla je povela već u 7. minuti kad je Kounde glavom pogodio domaću mrežu. No, isti je igrač u 19. minuti skrivio kazneni udarac iz kojeg je minuti kasnije Iago Aspas izjednačio. Samo tri minute poslije Aspas je donio prvo vodstvo Celti.

U 35. minuti je Fernando izjednačio na 2-2, ali je Celta na odmor otišla s prednošću 3-2 pogotkom Mendeza.

Sevilla je prekoretom u drugom poluvremenu došla do pobjede. U 60. minuti Ivan Rakitić je jednu odbijenu loptu pospremio s pet metara u mrežu i izjednačio na 3-3. Bivšem hrvatskom reprezentativcu to je drugi ligaški poogdak u ovoj sezoni, a ukupno šesti...

18. travanj 2024 09:30