Strani nogometsprema se ludilo

Napoli novom pobjedom korak bliže naslovu nakon 32 godine čekanja, sada ima ogromnih 16 bodova više od Intera

Piše hina
12. veljače 2023. - 23:12

Nogometaši Napolija napravili su još jedan korak bliže osvajanju naslova prvaka, prvog nakon 1990. godine.

U susretu 22. kola Serie A Napoli je pred svojim navijačima rutinski porazio "fenjeraša" Cremonese sa 3-0 i sada ima ogromnih 16 bodova više od Intera, koji ima susret manje.

Domaćin je poveo u 21. minuti golom Gruzijca Khviče Kvaratšhelija, na 2-0 je povećao Victor Osimhen u 65. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Eljif Elmas u 79. minuti.

U ranije odigranom susretu Juventus je u Torinu pobijedio Fiorentinu sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Adrien Rabiot u 36. minuti.

Torinska "Stara dama" je u 59. minuti zabila i drugi pogodak, no gol Dušana Vlahovića je poništen nakon pregleda video snimke zbog zaleđa. Istu sudbinu doživio je i pogodak gostujućeg veznjaka...

20. travanj 2024 08:10