Napoli, Lazio i Verona upisali pobjede, Nikola Kalinić konačno zabio

10. siječnja 2021. - 18:17

Nogometaši Napolija, Lazia i Verone ostvarili su pobjede u susretima 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva, a pogodak za Veronu zabio je Nikola Kalinić.

Verona je kod kuće pobijedila Crotone sa 2-1, a bivši hrvatski reprezentativac je doveo domaćine u vodstvo u 16. minuti, svojim prvim ligaškim pogotkom ove sezone. Federico Dimarco je u 25. zabio za 2-0, a Crotone je u nastavku tek smanjio zaostatak pogotkom Juniora Messiasa u 55. minuti.

Kalinić je za momčad koju vodi hrvatki stručnjak Ivan Jurić igro do 63. minute.

Napoli je u Udinama pobijedio Udinese sa 2-1, dok je Lazio je na gostovanju kod Parme slavio sa 2-0.

Napoli je do pobjede stigao golom Tiemouea Bakayoka u 90. minuti. Prije toga gosti su poveli u 15. minuti golom Lorenza Insignea iz kaznenog udarca, a izjednačio j...

17. travanj 2024 18:13