Strani nogometpremiership

Na njega su skoro svi zaboravili: Theo Walcott zabio je za Southampton, ali je domaći Wolverhampton uspio iščupati bod

23. studenog 2020. - 23:28

U posljednjoj utakmici 9. kola Premier lige u ponedjeljak je Wolverhampton na domaćem terenu protiv Southamptona odigrao 1-1. Gosti su u posljednjih sedam utakmica ostvarili pet pobjeda i dva remija, te drže peto mjesto sa tri boda manje od vodećeg dvojca, Tottenhama i Liverpoola. Gosti su poveli golom Thea Walcotta u 58. minuti, a izjednačenje Wolverhamptonu donio je Pedro Neto (75). ,

Nogometaši Burnleyja upisali su prvu ovosezonsku pobjedu u Premier ligi nakon što su u ponedjeljak na svom terenu svladali Crystal Palace s 1-0, a jedini pogodak zabio je centarfor Chris Wood u 8. minuti. No, najazaslužniji za slavlje Burnleyja je vratar Nick Pope, koji se istaknuo sa nekoliko odličnih obrana. Burnley je jedno mjesto iznad zone ispadanja, na 17. poziciji, sa pet bodova i samo četir...

19. travanj 2024 07:27