Strani nogometpremiership

Mourinho još nije pobijedio neku od svojih bivših momčadi: Manchester United odnio bod u derbiju od Tottenhama

19. lipnja 2020. - 23:39

U derbiju 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham i Manchester United su odigrali 1-1.

Spursi su poveli u 27. minuti golom Stevena Bergwijna, a izjednačio je Bruno Fernandes u 81. minuti iz kaznenog udarca kojeg je izborio Paul Pogba.

Zanimljivo, bila je to četvrta utakmica Josea Mourinha kao menadžera Tottenhama protiv nekog od svojih bivših klubova i još nema niti jednu pobjedu. Protiv Uniteda ima poraz i remi, a protiv Chelsea dva poraza.

U drugom susretu večeri Southampton je pobijedio Norwich City sa 3-0 gurnuvši domaći sastav još bliže ispadanju iz Premier lige. Golove za goste zabili su Daniel Ings (49), Stuart Armstrong (54) i Nathan Redmond (79). Southampton se nalazi na 13. mjestu, dok je Norwich City posljednji sa 21 bodom, šest manje od zone spasa.

19. travanj 2024 03:28