Milanski Inter pobjedom nad Veronom napravio veliki korak prema naslovu prvaka, prvi pratitelj Juventus remizirao kod Fiorentine

25. travnja 2021. - 18:29

Nogometaši Intera napravili su još jedan korak do osvajanja 19. naslova prvaka Italije minimalnom 1-0 (0-0) pobjedom protiv Verone u susretu 33. kola Serie A.

U izjednačenoj utakmici presudio je pogodak Darmiana u 76. minuti nakon brzog protunapada i lucidnog proigravanja Eriksena.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 79., a Ivan Perišić do 65. minute, dok su Ivor Pandur i Nikola Kalinić ostali na klupi Verone koju vodi Ivan Jurić.

Vodeći Inter sada ima 79 bodova, 13 više od drugog Juventusa, koji je igrao 1-1 na gostovanju kod Fiorentine, te trećeg Milana, koji će svoj susret 33. kla igrati u ponedjeljak protiv Lazija u Rimu. Verona, koja je izgubila sedmu od posljednjih osam utakmica, ostala je 10. sa 41 bodom.

U Firenci je Fiorentina povela iz kaznenog udarca zbog igranja...

25. travanj 2024 23:13