Mbappe se ispričao zbog promašenog jedanaesterca: Žao mi je. Htio sam pomoći momčadi, ali nisam uspio. Bit će teško spavati nakon ovoga

29. lipnja 2021. - 10:30

Napadač francuske reprezentacije Kylian Mbappe ispričao se u utorak cijeloj naciji što je promašio presudni kazneni udarac u utakmici osmine finala protiv Švicarske u kojoj su svjetski prvaci ispali s Europskog prvenstva.

Utakmica je završila u regularnom dijelu rezultatom 3-3. Poveli su Švicarci golom Seferovića, a onda je Karim Benzema zabio dva gola u razmaku od tri minute da bi Paul Pogba povećao na 3-1.

No onda Švicarci zabijaju dva gola u zadnjih 10 minuta što je odvelo utakmicu u produžetke. No kako je rezultat i nakon produžetaka ostao isti pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, a vratar Švicarske Yann Sommer uspio je obraniti udarac Mbappea, zadnjeg izvođača za Francusku.

Mbappe je rekao da je Francuska bila "nevjerojatno tužna" nakon ispadanja s turnira i da će ...

18. travanj 2024 08:04