Strani nogometrapsodija na anfieldu

Liverpool pregazio Arsenal u derbiju kola Premier lige i popeo se na drugo mjesto prvenstvene ljestvice

20. studenog 2021. - 20:40

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 12. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na svom Anfieldu pregazio Arsenal sa 4-0 (1-0).

Svoju dominaciju u prvom poluvremenu Liverpool je okrununio golom Manea u 39. minuti nakon ubačaja Alexander-Arnolda, na 2-0 je početkom nastavka, u 52. minuti povisio Diogo Jota nakon velike pogreške Tavaresa, da bi pobjedu potvrdili Salah u 73. i Minamino u 77. minuti.

Ovom pobjedom Liverpool je stigao na drugo mjesto ljestvice sa 25 bodova, četiri manje od vodećeg Chelseaja, koji je ranije u subotu kao gost svladao Leicester City sa 3-0 (2-0), a dva više od trećeg Manchester Cityja, koji ima utakmicu manje, te četvrtog Wst Ham Uniteda.