Strani nogometlige petice

Liverpool pobijedio Tottenham i preuzeo vodstvo, Inter se približio Milanu

16. prosinca 2020. - 23:32

U derbiju 13. kola, ali i dosadašnjeg dijela engleskog prvenstva, Liverpool je na Anfieldu pobijedio Tottenham sa 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Roberto Firmino u 90. minuti.

Tottenham se ove sezone prometnuo u jednog od kandidata za naslov prvaka, no aktualni prvak je pobjedom u derbiju pokazao kako ne misli samo tako napustiti tron.

Bila je to odlična utakmica u kojoj su "Redsi" dominirali, ali isto tako sva tri boda su mogla otići i gostima.

Domaćin je zasluženo poveo u 26. minuti golom Mohameda Salaha. Egipatski napadač je pucao, lopta je pogodila Alderweirelda i u velikom luku svladala Llorisa za Salahov 11. gol ove sezone.

Liverpool je nastavio pritiskati i kada se već činilo kako će zabiti za 2-0, u 33. minuti je sijevnula kontra koju je u 1-1 pretvorio Son Heung-Mina ...

19. travanj 2024 12:56