Kiks Atalante, četiri kola prije kraja Inter novi prvak Italije

2. svibnja 2021. - 17:45

Četiri kola prije kraja prvenstva milanski Inter je osigurao 19. naslov talijanskog nogometnog prvaka, ali tek prvi u posljednjih 11 godina.

Četiri kola prije kraja prvenstva Inter ima nedostižnih 13 bodova više od Atalante koja je u nedjelju remizirala na gostovanju kod Sassuola 1-1. Atalanta je imala jedanaesterac u 76. minuti kojim je mogla produžiti nadu u borbi za 'scudetto', međutim Luis Muriel nije uspio zabiti.

Atalanta je povela u 32. minuti golom Robina Gosensa, a izjednačio je Domenico Berardi iz kaznenog udarca u 52. minuti. Dodajmo kako su obje ekipe završile utakmicu s igračem manje. Gosti su već od 22. minute igrali bez isključenog Pierluigija Gollinija, a kod Sassuola "pocrvenio" je Marlon u 74. minuti.

Mario Pašalić i Boško Šutalo nisu igrali za goste.