Strani nogometodlična utakmica

Juventus na krilima sjajnog Chiese slavio u derbiju kola Serie A i nanio Milanu prvi prvenstveni poraz ove sezone

6. siječnja 2021. - 22:50

U derbiju 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva branitelj naslova Juventus svladao je kao gost vodeći Milan sa 3-1 (1-1) nanijevši tako "crno-crvenima" prvi prvenstveni poraz ove sezone.

Junak pobjede "crno-bijelih" bio je Federico Chiesa koji je postigao dva pogotka, prvoga za 1-0 u 18. minuti, a drugoga u 62. za prednost svje momčadi od 2-1, a u oba navrata asistirao mu je Dybala. U međuvremenu je Calabria u 41. minuti poravnao na 1-1. Pobjedu Juventusa potvrdio je McKennie golom za konačnih 3-1 u 76. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić zbog zaraze koronavirusom nije konkurirao za nastup u momčadi Milana koja je ostala na 37 bodova, jednim više od drugog Intera, dok je Juventus ovom pobjedom skočio na četvrto mjesto sa 30 bodova i utakmicom manje od vodećeg...

20. travanj 2024 02:55