Strani nogometčuvaju vrh

Inter ostvario važnu pobjedu u dvoboju s Atalantom: Brozović spašavao domaćina, Pašalić imao priliku za poravnanje u finišu utakmice

8. ožujka 2021. - 23:05

U posljednjem susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je pobijedio Atalantu sa 1-0 i ponovo ima šest bodova više od najbližeg konkurenta Milana.

Pogodak za važna tri boda zabio je Milan Škriniar u 54. minuti.

Inter u prvom poluvremenu nije imao niti jedan udarac u okvir suparničkog gola, dok je Atalanta dva puta ozbiljno zaprijetila. Jednom je gol domaćina spasio Marcelo Brozović kojeg je lopta pogodila na crti gola.

U nastavku susreta gledali smo daleko bolji nogomet, a Inter je poveo u 54. minuti golom Milana Škriniara koji se najbolje snašao u gužvi nakon ubačaja iz kornera.

Samo tri minute kasnije Romelo Lukaku je imao sjajnu priliku za 2-0, krenuo je sam prema suparničkim vratima, no oklijevao je i Romero ga je dostigao izbivši loptu.