Strani nogometspustili glavu

Hrvatski velemajstor razočaran porazom na startu Lige prvaka: Nismo ih podcijenili, jednostavno nismo dobro počeli utakmicu

21. listopada 2020. - 23:25

Kapetan hrvatske reprezetacije Luka Modrić, koji je u srijedu navečer zabio fantastičan pogodak u porazu Real Madrida 2-3 od Šahtara, rekao je nakon utakmice kako njegova momčad nije bila na razini Lige prvaka.

- U prvom poluvremenu nismo bili na razini ovog natjecanja. U drugom dijelu smo se popravili, no nije bilo dovoljno za izjednačenje ili pobjedu. Moramo se popraviti, to je očito - rekao je 35-godišnji Modrić.

Šahtar je u Madridu vodio sa 3-0 na poluvremenu, a kapetan hrvatske reprezentacije smanjio je u 54. minuti na 3-1.

Bio je to sasvim sigurno jedan od Lukinih najljepših pogodaka. Zanimljivo, Modrić se ovim golom upisao u povijest "Kraljevskog kluba" postavši tek četvrti igrač koji je zabio gol u Kupu/Ligi prvaka sa 35 ili više godine. Prije njega to je uspjelo tek ve...

20. travanj 2024 09:03