Gol Perišića za bod Intera, Milan šokirao navijače

21. travnja 2021. - 23:09

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter iz Milana koji je u susretu 32. kola talijanskog prvenstva igrao 1-1 (1-1) na gostovanju kod Spezije

Domaćini su poveli preko Fariasa u 12. minuti koji je udarcem s ruba kaznenog prostora iznenadio Handanoviča, a Perišić je poravnao u 39. minuti kad aje uspio ugurati loptu u mrežu pored vratara i braniča Spezije.

Bio je to treći ovosezonski ligaški pogodak Perišića koji je igrao do 73. minute, dok je Marcelo Brozović igrao čitav susret za "crno-plave".

Usprkos ovom bodu Inter je povećao svoju prednost na vrhu ljestvice na 10 bodova ispred drugoplasiranog gradskog rivala Milana koji je ranije u srijedu izgubio na svom San Siru sa 1-2 (1-0). Inter sada ima 76, a Milan 66 bodova.