Strani nogometprijateljske

Englezi se namučili sa Švicarcima, remi Belgije u Dublinu, poraz Štimčeve Indije

26. ožujka 2022. - 20:42

Engleski nogometaši pobijedili su u pripremnom susretu na Wembleyu Švicarsku s 2-1, dok je sljedeći protivnik Hrvatske u Dohi, Bugarska, izgubila od Katara s 2-1.

Englezi su do pobjede došli preokretom nakon što je Embolo u 22. minuti na dodavanje Shaquirija doveo Švicarce u vodstvo.U nadoknadi  prvog dijela poravnao je Luke Shaw, da bi u 78. minuti Harry Kane iz penala donio pobjedu Gordom Albionu.

Domaćin SP-a Katar je u Dohi poveo golom Atifa iz penala u 27. minuti, a za Bugare je izjednačio Despodov (60). Azijcima je trijumf donio Khoukhija u 75. minuti. Hrvatska s Bugarskom igra u utorak.

Bez Kevina de Bruynea Belgija je odigrala 1-1 kod Irske u Dublinu. Belgijanci nisu uspjeli pobijediti iako su dvaput vodili golovima Michyja Batshuayija (12) i...

16. travanj 2024 12:48