Strani nogometpolako zaostaju

Četiri kola zaredom ne znaju za pobjedu: Chelsea je remijem kod Brightona produžio svoju mini krizu u prvenstvu

18. siječnja 2022. - 23:46

U unaprijed odigranom susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Brighton & Hove Albion i Chelsea su pred 30.000 gledatelja odigrali 1-1.

"Galebovi" i "Bluesi" su unaprijed odigrali susret 24. kola jer aktualnog europskog prvaka u veljači u Ujedinjenim Arapskim Emiratima očekuje nastup na klupskom svjetskom prvenstvu.

Hakim Ziyech je doveo Chelsea u vodstvo u 28. minuti, no domaćin je uspio izjednačiti u 60. minuti golom Adama Webstera.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je za goste igrao posljednjih deset minuta.

Chelsea je ovim rezultatom produžio mini krizu u koju je upao. Naime, ovo je već četvrto kolo uzastopce bez pobjede londonskog sastava. Pritom su upisali dva remija protiv Brightona, te jedan protiv Liverpoola, uz poraz od Manchester Cityja. S druge strane Brighto...

19. travanj 2024 05:20