Strani nogometreal se raduje

Barcelona i Atletico remizirali bez golova u derbiju kola te tako dodatno zakomplicirali borbu za naslov

8. svibnja 2021. - 18:59

Tri kola prije kraja La Lige nogometaši madridskog Atletica zadržali su dva boda prednosti pred Barcelonom u utrci za naslov prvaka Španjolske odigravši u subotu na Nou Campu utakmicu bez pogodaka.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima koji su bili opasni u kontranapadima, ali je Barcelona zahvaljujući obrana Marc-Andrea ter Stegena ostala netaknute mreže. U nastavku su bolje prilike imali domaći nogometaši, ali su obrana Atletica i Jan Oblak ostavili Barcelonu bez pogotka na Nou Campu, što se ove sezone po prvi put dogodilo u utakmicama španjolskog prvenstva.

Katalonci su upravo kiksom protiv Granade (1-2) i današnjim neodlučenim ishodom (0-0) protiv Atletica izgubili mogućnost ući u zadnja tri kola kao vodeća momčad.

Ishod dvoboja na Nou Campu ide na ruku i Real Madridu...

19. travanj 2024 04:49