Strani nogometliga prvaka

Rakitić zabio, Barca u novoj katastrofi, uvjerljivi Bayern nastavio s golijadama, Juve jači u derbiju titana

Piše ivan Renić
29. rujna 2021. - 22:51

Iznenađenje večeri priredila je Benfica “pregazivši” Barcelonu s 3:0 koja nastavlja svoj strmoglavi pad od odlaska Lionela Messija. Činilo se da situacija u katalonskom klubu ide na bolje nakon laganih 3:0 za vikend protiv Levantea, ali novi poraz u Ligi prvaka brzo ih je prizemljio. Jedan korak naprijed, dva nazad… Dvaput Nunez i Silva poentirali su za slavlje Portugalaca. Ako mu se do sada “drmala stolica”, treneru Ronaldu Koemanu posao sada visi o koncu.

Juventus je u derbiju večeri pobijedio Chelsea s 1:0. Slavila je “stara dama” protiv branitelja naslova pogotkom Federica Chiese iz 46. minute. Gol je pao toliko brzo, jedva 10 sekundi nakon početka drugog poluvremena. Sumnjamo da su ga svi na tribinama uopće uspjeli vidjeti.