Atletico Madrid i Espanyol odigrali neriješeno, gosti su više od sata igrali s igračem manje

6. studenog 2022. - 16:44

U susretu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid i Espanyol su odigrali 1-1, premda su gosti više od sat vremena imali igrača manje.

Kriza rezultata Atletico Madrida se nastavlja. Momčad Diega Simeonea je četiri susreta u nizu bez pobjede, a u posljednjih šest dvoboja slavila je samo jednom.

Atletico je protiv Espanyola uputio čak 27 udaraca prema vratima Benjamina Lecomtea, pri čemu sedam u okvir, imao je 67 % posjeda lopte, čak 12 kornera, ali nije uspio osvojiti tri boda. Čak je i bod morao spašavati.

Gosti su u 28. minuti ostali s igračem manje nakon što je Leandro Cabrera isključen. Međutim, Espanyol je s igračem manje poveo u 62. minuti golom Sergija Dardera. Izjednačio je Joao Felix u 78. minuti. U posljednjim trenucima susreta domaćin je...

28. travanj 2024 15:07