Atalanta slavila na gostovanju kod Parme i zasjela na drugo mjesto ljestvice, Pašalić asistirao za treći gol

9. svibnja 2021. - 18:00

Nogometaši Atalante svladali su na gostovanju Parmu s 5-2 (1-0) u utakmici 35. kola talijanske Serie A i trenutačno zasjeli na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Malinovsky (12) i Pessina (52) su donijeli dva gola prednosti gostima. Muriel je u 77. minuti postigao treći pogodak za Atalantu, na asistenciju hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića, koji je ušao samo minutu prije toga. Muriel je bio strijelac i u 86. minuti, a konačnih 5-2 postavio je Mirančuk u trećoj minuti sučevog dodatka.

Za Parmu su strijelci bili Brunetta (78) i Sohm (88).

Boško Šutalo je ostao na klupi za pričuve Atalante.

Verona i Torino su odigrali 1-1. Vojvoda je doveo Torino u vodstvo u 85. minuti, a za domaće je izjednačio Dimarco tri minute poslije. Nikola Kalinić je odigrao cijelu utakmicu za...

24. travanj 2024 06:44