Strani nogometliga prvaka

Atalanta se namučila do pobjede, Pašalić zaigrao na smiraju utakmice, Zenit razbio Malmo

29. rujna 2021. - 20:47

Nogometaši ruskog prvaka Zenita svladali su kao domaćini švedski Malmo s 4-0, a Atalanta je u Bergamu s 1-0 bila bolja od švicarskog Young Boysa u prvim utakmica 2. kola Lige prvaka odigranih u srijedu.

Uvjerljivu pobjedu Zenita najavio je već u 9. minuti 24-godišnji brazilski napadač Claudinho svojim prvim pogotkom u Ligi prvaka. U 49. minuti prednost ruske momčadi udvostručio je ruski reprezentativac Daler Kuzjajev, da bi u 80 minuti 27-godišnji Aleks Sutormin preciznim udarcem s 20-ak metara pogodio za 3-0. Konačnih 4-0 postavio je brazilski veznjak Wendel.

Švedski prvak je od 53. minute igrao s desetoricom igrača, jer je na asistenciju VAR-a grčki sudac Sidiropoulos isključio Anela Ahmedhodžića zbog igranja rukom kojim je spriječio izglednu situaciju za...

20. travanj 2024 16:18