Strani nogometbundesliga

Asistencija Kramarića u gostujućoj pobjedi Hoffenheima, Haaland se vratio nakon ozljede i odmah zabio

27. studenog 2021. - 18:41

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je asistent za posljednji pogodak Hoffenheima u 6-3 (2-1) gostujućoj pobjedi kod posljednjeg Greuther Fuertha u susretu 13. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u igru ušao u 57. minuti kod rezultata 2-2, a niti 10 minuta potom rezultat je već bio 5-2 u korist njegova sastava. Ipak, naš reprezentativac je asistenciju upisao u 80. minuti kada je proigrao junaka utakmice Beboua koji je lobao domaćeg vratara za svoj treći pogodak na utakmici i konačnih 6-3.

Bebou je prethodno zabijao u 32. i 62. minuti, a golove za Hoffenheim još su postizali Rutter u 40. i 58. minuti te Mayerhoefer koji je postigao autogol u 66. Za domaće su strijelci bili Leweling u 22., Tillman u 46. i Hrgota u 68. minuti.