Ante Rebić strijelac prvog pogotka u pobjedi Milana nad Parmom, Ibrahimović ‘pocrvenio‘

10. travnja 2021. - 20:54

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Parme u susretu 30. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je doveo Milan u vodstvo svojim šestim ovosezonskim ligaškim pogotkom već u 8. minuti odlično reagiravši na dodavanje Ibrahimovića i udarcem iz okreta sa 15-ak metara ostavio domaćeg vratara Sepea bez izgleda. Na 2-0 povisio je Kessie u 44. minuti, no u nastavku je Milan zakomplicirao situaciju. Prvo je u 61. minuti zbog prigovora isključen Ibrahimović da bi u 66. na 2-1 smanjio Gagliolo. Ipak, Parma do kraja susreta nije uspjela poravnati već je Rafael Leao u četvrtoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 3-1.

Rebić je za Milan igrao do 84. minute dok Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup.