Rukometsrčano odigrali

Trogirani u drami sedmeraca izborili Final Four: povijesni uspjeh za domaće i plasman u završnicu Kupa

Piše Vilko stojan
6. travnja 2023. - 22:52

Povijesna utakmica za rukometaše Trogira nije bila za one koji imaju problema sa srcem jer zbilja je bila za infarkt. Gorica je prvih 15 minuta pokazala zašto igraju Ligu za prvaka i europsko natjecanje jer su stalno bili u vodstvu dva-tri gola. Domaći su uz podršku publike preokrenuli i na odmor se otišlo s plus tri za igrače trenera Popovića.

Drugih trideset minuta igralo se gol za gol, bez osjetnije prednosti ijedne momčadi,a posljedica takve situacije na parketu bio je neodlučan ishod nakon 60 minuta veoma uzbudljive utakmice. Na redu je bilo izvođenje sedmeraca gdje su Trogirani bili uspješniji i odlučujućim pogotkom Luke Piteše stigli do pobjede 32:30 i plasirali se na završnicu Kupa u Poreču. Najefikasniji je opet bio Radnić s osam golova, Trivković je dodao...

16. lipanj 2024 18:28