Rukometprva liga

Rukometašice Splita 2010 upisale prvu pobjedu, Trogiranke i ŽARK još uvijek čekaju na prve bodove

19. rujna 2022. - 19:50

Trogirske rukometašice poražene su od Dugog Sela ‘55 s 24:32 (12:16). Držao se Trogir 58 u prvih nekoliko minuta u kojima su čak i bile u vodstvu. Rezultat je bio u egalu sve do pet minuta prije kraja prvog poluvremena kada domaće odlaze na plus pet. Nisu se Trogiranke u nastavku uspjele vratiti usprkos sjajnoj partiji Anđele Sušak koja je susret završila s 10 pogodaka. Andrea Sesar dodala je pet, no protiv kvalitetnijeg Dugog Sela više se nije moglo.

Trogir 58: Katić (1 obrana), Mrkonjić (3 obrane), Ećimović (1 obrana); Sesar (5), Cvijić (2), Sušak (10), Piteša (2), Radić (1), Odak (1), Vučković, Ćaleta (1), Ćavar, Čarija, Tomić, Brajnov (1), Odak (1).

Uspješne su zato bile rukometašice Splita 2010. Na Gripama su s 33:27 (15:14) pobijedile Umag. Nakon uvodnog...

29. travanj 2024 01:08