Rukometposložilo se

Flensburg-Handewitt pomogao PPD Zagrebu: ‘plinari‘ za nastavak europske priče moraju dobiti PSG usred Pariza

26. veljače 2020. - 22:58

U susretu posljednjeg, 14. kola A skupine rukometne Lige prvaka Flensburg-Handewitt je pobijedio Celje Pivovarnu Laško sa 29-26 i tako pomogao hrvatskom prvaku PPD Zagrebu koji je ostao u igri za plasman u osminu finala.

Kako bi PPD Zagreb pretekao Celje PL na šestom mjestu i izborio plasman u osminu finala, potrebna mu je pobjeda na gostovanju kod PSG-a u nedjelju, a prethodno je slovenski prvak morao izgubiti na gostovanju kod Flensburga.

Njemački sastav je obavio svoj posao, upisao je pobjedu, a Zagrebu sada slijedi teži dio, mora slaviti u Parizu.

Flensburg-Handewitt je dobio prvo poluvrijeme s tri gola razlike (15-12), a na otvaranju drugog dijela imao je i +4 (17-13). Slovenski prvak je uspio izjednačiti deset minuta prije kraja (23-23), međutim nakon toga je upao u crnu...

19. travanj 2024 14:16