OstaloPreokret na Ribnjaku

Omiš slavi, Olmissum obranio domaći teren i poveo u finalnoj seriji

Piše Vedran Babić
21. svibnja 2021. - 21:42

Branitelj naslova Olmissum poveo je u finalnoj seriji doigravanja prvenstva Hrvatske u futsalu pobijedivši na svom parketu u Omišu Novo Vrijeme Apfel 3:1 (0:1).

Ravnopravno prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Makarske golom Vedrana Kazazića koji je u 17. minuti pogodio s deset metara nakon kornera Osredkara, no u drugom dijelu Olmissum je došao do preokreta. Domaćin je sve intenzivnije počeo pritiskati sve umornije suparnike koji su igrali u dosta suženom rosteru, bez ozlijeđenih Brazilaca Rodriga i Pulinha, uz malu minutažu Jelavića, ali i bez Brkića koji je zbog ozljede iz igre izašao već u četvrtoj minuti. Kvalitetan sastav kao što je Olmissum to je znao iskoristiti.

U 24. minuti Valerije Jurić je sjajan prodor zaokružio preciznim udarcem ljevicom s osam metara,...

24. travanj 2024 06:52