Ostaloenduro utrka

Brdo Perun ovog vikenda bila je destinacija najboljih domaćih i svjetskih biciklista: lokacija je oduševila natjecatelje, pogledajte fotogaleriju

Piše Sport SD
31. listopada 2022. - 10:50

Čak 105 biciklista okušalo se minulog vikenda u vožnji na stazama veličanstvenog brda Perun iznad Dugog Rata i Omiša i to kao sudionici utrke Prvenstva Hrvatske i kvalifikacije za Svjetski Enduro kup u brdskom biciklizmu "Enduro Perun 2022."

Naime, brdsko-biciklistički klub "Coast Riders" iz Jesenica, petu godinu zaredom bio je domaćin najboljim vozačima, a koji su svojim biciklima svladavali ukupno 10 kilometara staze, voženih u pet dionica, onim sustavom cik-cak, malo uzbrdo, malo nizbrdo.

- I najbrži, u ukupnom plasmanu bio je Sandi Smolić iz tima "Rodeo" iz Rijeke koji je stazu prošao za 19 minuta i 35 sekundi. Drugo prolazno vrijeme piše se vozaču iz Austrije inače junioru Timmy Fockenbergeru sa 19,38 vremenom. Treći je još jedan junior Fran Bošnjak iz zagrebačkog kluba BBK ...

02. lipanj 2024 10:18