Utah na krilima Mitchella povela protiv Clippersa: gosti su imali prednost na poluvremenu, Bogdanović upisao 18 koševa

9. lipnja 2021. - 09:00

Košarkakaši Utah Jazza u čijim redovima igra Bojan Bogdanović poveli su 1-0 protiv Los Angeles Clippersa Ivice Zubca u polufinalu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige nakon što su u prvom susretu pred 18.000 gledatelja pobijedili sa 112-109.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, nakon prve četvrtine imali su sedam koševa prednosti, a na poluvremenu i + 13 (60-47). Jazz je u uvodnim minutama treće četvrtine smanjio na tri koša zaostatka (62-59), a tri minute prije treće dionice stigao i do vodstva (72-71).

Početak posljednje četvrtine protekao je u izjednačenoj igri, no domaćin se pet minuta prije kraja susreta uspio odlijepiti na deset koševa prednosti, a tricu za +10 zabio je hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović. "Babo" je na koncu za 38 minuta provedenih na parketu Vivint Are...

20. travanj 2024 01:09