KošarkaEuroliga

Težak poraz Perasovića i Hezonje kod Đorđevićevog Fenerbahčea! Ipak, ovo nije najgore stradanje neke gostujuće ekipe na parketima elitnog europskog natjecanja košarkaša

Piše Hina/PSD
15. listopada 2021. - 07:37

U susretu 4. kola košarkaške Eurolige ruski Uniks Kazan, kojeg vodi hrvatski stručnjak Velimir Perasović, doživio je težak poraz na gostovanju u Istanbulu izgubivši od Fenerbahčea 80-41.

Fener je već nakon prve četvrtine vodio sa 21-8, na poluvremenu je bilo 44-22, a na koncu treće dionice čak 61-27. Do kraja susreta razlika je narasla na ogromnih +39 razlike (80-41) za jedan od najtežih Perasovićevih poraza u karijeri.

Uniks je imao svega 28 posto šuta iz igre, te tek pet pogođenih trica iz 27 pokušaja. Domaćin je imao 63 posto šuta i 15 skokova više.

"Osjećam sram nakon ove utakmice jer nismo mogli ništa učiniti u igri, pogotovo u napadu smo bili jako, jako loši. Igrali su jako dobro u obrani, ali i mi smo bili vrlo statični bez odluka. Danas je naš veliki problem bil...

18. travanj 2024 19:52