KošarkaHT Premijer liga

Sonik Puntamika ostala bez zraka: dobro su izgledali prvo poluvrijeme, a onda je Cibona podigla igru na višu razinu

21. siječnja 2021. - 20:35

Sonik – Puntamika se nije uspjela osladiti trećom senzacijom, ove sezone na svojem parketu, jer je Cibona u drugom dijelu utakmice igrala na razini više!

Napose to vrijedi za treću dionicu u kojoj su nanizali seriju 15:0, te  domaću momčad ostavili bez ubačaja  gotovo pet i po minuta. Nadalje, u tih deset minuta zabili su šest "trica" i skroz razbili obranu Puntamike koja nikako nije mogla doći barem do razlike koja bi moguće je ponudila kakvu-takvu rezultatsku neizvjesnost.

Iskreno, teško je bilo očekivati da će Cibonina obrana u nastavku dozvoliti skoro pedeset poena u svojoj mrežici. Odigrali su bitno čvršće u obrani i posve zaustavili šut  domaćina, tako da su kroz zadnju četvrtinu mogli mirno ploviti na visokoj prednost.

Cibona je očekivano bila bolja i u skoko...

25. travanj 2024 02:12