Košarkaprvenstveni dvoboj

Sonik Puntamika nastavila svoj negativni niz: prvih pet minuta su se dobro držali, a onda su protiv Gorice ubrali ‘gorku jabuku‘

31. siječnja 2021. - 19:41

Nastavljaju negativan niz poraza (peti) igrači Sonika Puntamike, ovaj put je to bilo s Goricom, „ubrali“ su gorku jabuku od 42 koša razlike. Dobro su gosti otvorili susret i sve do završetka pete minute imali neznatno vodstvo, no tada domaćini preokreću rezultat u svoju korist. Sve do kraja prve četvrtine rezultat je „išao“ čas na jednu čas na drugu stranu, a domaća momčad ju je dobila sa četiri razlike.

Nastavljaju gosti i dalje u tom tonu izjednačenosti na terenu i rezultatu i igri, no domaćini predvođeni Uljareviće, Mazalinom i Kovačevićem  ulaze u vodstvo osjetnim  broj koševa  u svoju korist pred kraj druge četvrtine (dvanaest razlike 43:31), i dobivaju je konačnim rezultatom 45:31. U trećoj četvrtini su  domaćini limitirali gosta na 13...

25. travanj 2024 16:36