Netsi i Hawksi na korak do polufinala Istočne konferencije

31. svibnja 2021. - 11:07

U prvom krugu doigravanja Istočne konferencije NBA lige Boston Celticsi su se kod kuće samo u prvoj četvrtini ravnopravno nosili sa Brooklyn Netsima. Gosti su do poluvremena skupili 13 koševa viška, a u trećoj četvrtini su totalno slomili svoje protivnike za pobjedu 141-126 i sada Brooklyn vodi 3-1 u pobjedama.

Velika trojka odradila je većinu posla, Kevin Durant ubacio je 42, Kyrie Irving 39 koševa, a James Harden je upisao 23 poena i 18 asistencija. Ekipu Bostona predvodio je Jayson Tatum sa 40 poena.

Atlanta Hawksi su do pobjede protiv New York Knicksa 113-96 stigli zahvaljujući odličnoj igri u trećoj dionici, nakon koje su imali 17 poena prednosti. Atlanta također vodi sa 3-1 u pobjedama, a ponovno je najbolji bio Trae Young sa 27 koševa. John Collins dodao je 22,...

18. travanj 2024 22:52