Indiana slavila kod Warriorsa nakon produžetka, Sunsi dobili petu utakmicu u nizu u gostima

21. siječnja 2022. - 08:14

Noćas su u NBA ligi odigrane tri utakmice, a u sve tri slavili su gosti. Najuzbudljivije bilo je na utakmici domaćih Golden State Warriorsa protiv Indiana Pacersa, koju su gosti dobili u produžetku sa 121-117.

Warriorsi su bili pred pobjedom kada je devet sekundi prije kraja zadnje četvrtine Stephen Curry sa dva slobodna bacanja donio prednost 110-107. No, Justin Holiday šest sekundi prije kraja donosi izjednačenje, a u posljednjem napadu zadnje četvrtine igrač Warriorsia Juan Toscano-Anderson promašuje polaganje i utakmica je otišla u produžetak u kojem su domaći poveli sa pet poena razlike, ali je Indiana napravila preokret i na kraju slavila sa 121-117.

U redovima Indiane sedmorica košarkaša su imali dvoznamenkasti učinak u koševima, a predvodio ih je Chris Duarte sa...

18. travanj 2024 08:16