Košarkanba ritam

Dva poraza u dva dana: turneja Šibenke sa skraćenom rotacijom nije mogla niti puno više ni očekivati

30. prosinca 2020. - 21:16

Dva poraza u dva dana. Rezime je to mini turneje košarkaša Šibenka, koji su u utorak igrali u Kupu u Zaboku, a onda u srijedu u prvenstvu protiv Gorice hvatajući svaki slobodan termin za odigravanje zaostalih utakmica.

S obzirom da su Narančasti nastupali s maksimalno skraćenom rotacijom, logično je da nisu mogli puno više ni očekivati u tom NBA ritmu.

Momčad trenera Dženana Rahimića odlično je otvorila utakmicu u Gorici. Šibenka je povela 22:9, zabivši pet trica. Međutim, brzo su domaćini uhvatili dobar vjetar i doveli rezultat u egal već na kraju prve četvrtine.

Sredinom treće četvrtine činilo se da će Šibenka doživjeti težak poraz, jer je Gorica vodila (62:43). Ali, Narančasti se nisu predavali, a Šarić i Širko su ih držali iznad vode.