Clippersi prekinuli niz od pet poraza, pobjedu upisala i Šarićeva Oklahoma

6. ožujka 2023. - 09:01

LA Clippersi Ivice Zubca su sinoć prekinuli niz od pet poraza i sa 135-129 svladali gostujuće Memphis Grizzliese, a pobjedu su upisali i Oklahoma City Thunder Darija Šarića koji su sa 129-119 naigrali Utah Jazz.

Paul George zabio je 42 poena uz 11 skokova, a Kawhi Leonard dodao je 34 poena uz deset skokova za Clipperse koji su na kraju treće četvrtine zaostajali 15 koševa.  Los Angeles se vratio nadigravši Memphis 38-17 u četvrtoj četvrtini.

Eric Gordon dodao je 17 koševa, a Mason Plumlee 15, dok je Russell Westbrook s devet poena i šest asistencija prvi put pobijedio u dresu Clippersa. Zubac koji se vratio na teren nakon što je propustio četiri od zadnjih pet utakmica je u 17:34 minute na terenu zabio šest koševa (šut iz igre 3/5) uz devet skokova, dvije asistencije i dvije ...

22. svibanj 2024 23:05