HajdukDalmatinski derbi

Oslabljeni Hajduk gađao stative i promašivao odlične prilike pa na kraju poražen od Šibenika

Piše D.Pe.
17. listopada 2021. - 19:24

U dalmatinskom derbiju 12. kola Prve HNL Šibenik je na Šubićevcu pred 1.668 gledatelja pobijedio Hajduk sa 2-0 ostvarivši prvu pobjedu na svom stadionu protiv splitskog sastava nakon 14 godina.

Golove za Šibenik zabili su Marcos David Mina u 25. minuti, te Mario Ćurić iz jedanaesterca u 84. minuti.

Tijek susreta

90+5 - kraj utakmice, nesretan poraz Bijelih

90' - nema zrna sreće za Bijele danas

89' - sad je Melnjak obranio čisti gol kao i Diamantakos, nakon kornera tukao je Katić sa 8 metara, u zaleđu na 4 je ostao Melnjak, a lopta koja je išla u gol domaćina svakako se odbila od Melnjaka u gol, pa je sudac svirao zaleđe

83' - GOL - Ćurić je bio precizan

82' - Bedoya je utrčao u 16 metara, Katić se pokušao izmaknuti, napadač domaćih je pao i sudac Lovrić pokazuje na penal. prest...

19. travanj 2024 19:35