HajdukRaport s posudbe

Provjerite kako su igrali ‘tići‘ na kaljenju: napadači umjesto golova pokupili - crvene kartone!

Piše Ivan Renić
9. travnja 2024. - 17:20

Nakon novog poraza Hajdukovi izgledi za naslov postali su minimalni. Za to vrijeme mladi hajdukovci kale se u drugim klubovima. Skupljaju prijeko potrebne minute i iskustvo. Mnogi od njih sanjaju povratak na Poljud i ulogu u bijelom dresu. Tjedan za nama bio je sušan što se pogodaka tiče. Ponovno se istaknuo napadač Filip Čuić, ali ovaj put ne po golovima, već po crvenom kartonu kojeg je ‘zaradio‘ u pobjedi Solina nad Sesvetama.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao cijelu utakmicu u remiju svoje momčadi (1:1) s Koprom u 29. kolu slovenskog prvenstva. Bio mu je to 26. ligaški nastup u ovoj sezoni. Zabio je devet pogodaka, uz dvije asistencije.

Elvis Letaj (Radomlje, 20)

Ostao na klupi u remiju svoje momčadi s Koprom (1:1).

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Odigrao 21 minutu. U igru ušao u 70. minuti umjesto N‘Landua. Bio mu je to 23. ligaški nastup. Zabio je jedan pogodak.

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Propustio utakmicu svoje momčadi i GOŠK-a iz Gabele (2:2). Nije nastupio u posljednje tri utakmice Širokog Brijega. U ovoj sezoni upisao je 20 ligaških nastupa za Široki.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Ostao na klupi u pobjedi Solina nad Sesvetama (2:1) u 25. kolu Supersport Prve NL.

Mate Antunović (Monza, 20)

Propustio utakmicu Monze i Fiorentine (1:0) u 28. kolu Primavere zbog crvenog kartona kojeg je zaradio kolo ranije u porazu od Genoe (0:1).

U prošlom kolu ‘pocrvenio‘ je i Mate Antunović u Monzi

Vojko Bašić/Cropix

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Ostao na klupi u pobjedi svoje momčadi nad Turanom (1:0) u četvrtom kolu kazahstanskog prvenstva. U ligi je posljednji put nastupio 10. veljače. Od tada je pest utakmica zaredom proveo na klupi.

Toni Silić (Šerif, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi svoje momčadi nad Zimbruom (4:1) u četvrtom kolu playoffa moldavskog prvenstva.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Ostao na klupi u remiju svoje momčadi sa Sassuolom u 28. kolu Primavere. u ovoj sezoni ima 12 ligaških nastupa i dva pogotka.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 19)

Ozlijedio se za vrijeme reprezentativne stanke. Stradalo mu je koljeno. Posljednji put nastupio je za Hrvatsku U19 reprezentaciju kada je zbog ozljede zamijenjen već u 18. minuti.

Željko Hajdinjak/Cropix

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 20)

Ostao na klupi u porazu Hajduka od Rijeke (0:1) u 29. kolu Supersport HNL-a.

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao 20 minuta u pobjedi Solina nad Sesvetama (2:1) u 25. kolu Supersport Prve NL. U igru ušao u 71. minuti umjesto Brajkovića.

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Sesveta (2:1).

Madžid Šošić se kali u Radomlju

hajduk.hr

Ante Kavelj (Solin, 18)

Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Solina nad Sesvetama. Za Solin u ovoj sezoni ima osam ligaških nastupa.

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Propustio utakmicu Solina i Sesveta.

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao 71. minutu u pobjedi Solina nad Sesvetama. Zamijenio ga Đolonga.

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Igrao do 58. minute u pobjedi Solina nad Sesvetama, a onda dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.