HajdukRaport s posudbe

Ni gola, ni asistencije i tek ‘šaka‘ minuta: hajdukovci na kaljenju imali su sušni vikend, ‘tići‘ se nisu naigrali

Piše Ivan Renić
28. veljače 2024. - 22:39

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Ušao u igru u 60. minuti. Odigrao malo više od pola sata u remiju Radomlja s Murom (0:0) u 23. kolu slovenskog prvenstva.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Ušao u igru u 80. minuti. Odigrao desetak minuta u remiju Radomlja s Murom (0:0). Dobio žuti karton u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Ušao u igru u 72. minuti. Odigrao dvadesetak minuta u domaćoj pobjedi Širokog Brijega nad Željezničarom (2:0) u 20. kolu Premijer lige BiH.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin 19)

Još uvijek je ozlijeđen. Vratio se u Hajduk iz Širokog Brijega zbog rehabilitacije. Na dvojnoj je registraciji, može igrati i za Solin.

Mate Antunović (Monza, 19)

Propustio utakmicu Monze i Sampdorije (0:0) u 23. kolu Primavere.

Marko Capan iz juniorskih dana u Hajduku

Vojko Bašić/Cropix

Karlo Sentić (Ordabasy 22)

Ostao na klupi u porazu svoje momčadi od Tobola nakon jedanaesteraca u kazahstanskom Superkupu.

Toni Silić (Šerif, 19)

Čeka nastavak moldavskog prvenstva i utakmicu Kupa protiv Bardara.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Ostao na klupi u remiju s Empolijem (3:3) u 23. kolu Primavere.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 18)

Ostao na klupi u remiju s Varaždinom (1:1) u 24. kolu Supersport HNL-a. Nije nastupio za Solin.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 19)

Ušao u igru u 73. minuti umjesto Dialla. Odigrao dvadesetak minuta u remiju s Varaždinom (1:1). U utakmici Kupa s istim protivnikom ostao na klupi. Nije nastupio za Solin.

Niko Đolonga (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Croatije.

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Ante Kavelj u čuvenoj pobjedi Hajdukovih juniora nad Manchester Cityjem

Tom Dubravec/Cropix

Ante Kavelj (Solin, 18)

Ušao u igru u 64. minuti. Odigrao oko pola sata u porazu Solina od Croatije (1:2) u 19. kolu Supersport Prve NL.

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Ostao na klupi u porazu Solina od Croatije (1:2).

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao 68 minuta u porazu Solina od Croatije.

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Ostao na klupi u remiju s Varaždinom (1:1). U utakmici Kupa s istim protivnikom ušao u igru u 70. minuti. Odigrao dvadesetak minuta. Nije nastupio za Solin.

05. svibanj 2024 22:29