Mladi hajdukovci se napromašivali i izgubili titulu

Piše V.B.
20. svibnja 2018. - 21:30
hajdukII_gorica15-230418

Osam minuta dijelilo je juniore Hajduka od naslova prvaka Hrvatske, a onda je Inter izjednačio na 1:1 i srušio im snove o Ligi prvaka u kojoj bi sljedeće sezone nastupili da su se okitili titulom. Ovako je prvak postao zagrebački Dinamo, a Hajduk je drugi s bodom manje.

Bilo je to posljednje, 22. kolo prvenstva, a momci Marija Despotovića imali su sve u svojim rukama. Znali su da im pobjeda u Zaprešiću sigurno donosi titulu jer su imali dva boda manje od Dinama koji je svoju zadnju utakmicu već bio odigrao. Dobro su i izgledali, dominirali su gotovo cijelim tijekom utakmice, ali ih je izdala realizacija.

U prvom poluvremenu blizu su gola bili Kreković i Palaversa, a u drugi je dio Despotović ušao još ofenzivnije ubacivši Krajinu i Blagaića umjesto Budalića i Kosića. U 49....

20. travanj 2024 05:51