HajdukRemi na Poljudu

Kadeti Hajduka u finišu ispustili pobjedu protiv Dinama, za goste igrao sin trenera ‘modrih‘

Piše Sport SD
22. listopada 2023. - 13:56

U kadetskom prvenstvenom derbiju odigranom na pomoćnom igralištu na Poljudu Hajduk i Dinamo podijelili su bodove, odigrali su 1:1 (1:0). ‘Bijeli‘ su poveli fantastičnim pogotkom Bruna Durdova u 33. minuti susreta. S tih 1:0 se i otišlo na odmor. Činilo se kako će sva tri boda ostati u gradu pod Marjanom, ali ipak su gosti u finišu susreta stigli izjednačenja.

Nakon ubačaja s lijeve strane glavom je u 84. minuti loptu u mrežu poslao Filip Dropulić. Za goste iz Maksimira nastupio je između ostalih i Leon Jakirović, sin trenera seniora Dinama Sergeja Jakirovića.

Lider Dinamo je zadržao veliku prednost u odnosu na sastav trenera Jure Ivankovića. Neporaženi Dinamo je u deset odigranih susreta osvojio 26 bodova. Hajduk ima 19 bodova, ali i odigrani susret manje.