Hajdukima još posla

Hajdukov trener Dambrauskas razočaran je zbog izostanka pobjede: ‘Naš najveći problem je bila realizacija, koja nije bila ni blizu onakva kakvu bismo željeli‘

22. siječnja 2022. - 17:17

Hajdukov trener Valdas Dambrauskas kazao je kako mu je susret s Veležom bio koristan, ali i kako je malo razočaran zbog izostanka pobjede, makar se radilo o prijateljskom dvoboju.

- Utakmica je bila malo neuredna, teška, bili smo direktniji, brži u tranziciji, pogotovo u prvom poluvremenu. U prvih deset minuta smo mogli povesti s 2:0, ali naš najveći problem je bila realizacija, koja nije bila ni blizu onakva kakvu bismo željeli.

Naši napadači Biuk, Mlakar, u drugom dijelu Ljubičić, svi su imali po dvije-tri dobre prilike, ali nismo ih iskoristili. U nastavku, nakon izvršenih zamjena, igra nam je bila rastrganija, kao i u ostalim utakmicama nismo imali dobar ritam dodavanja.

Ipak, utakmica je bila korisna, Velež je igrao puno drukčije od Širokog, koji se branio u dubokom...

19. travanj 2024 07:04