Hajdukzavršnica hnl-a

Hajduk ispunio svoj veliki cilj, prvenstvo su završili na četvrtom mjestu: Bijeli su rutinirano svladali Lokomotivu i izborili mjesto u Europi!

Piše R.R.
22. svibnja 2021. - 18:55

Hajduk je na Poljudu dočekao Lokomotivu koja se grčevito borila za prvoligaško spas i ostvario pobjedu 2-0.

Domaćin je inicijativu naplatio u 29. minuti golom Marka Livaje. Bila je to sjajna akcija najboljeg igrača splitskog sastava. Livaja je prošao nekoliko igrača, odigrao dupli pas s Jurićem, te sa sedam, osam metara svladao Santinija.

Splićani su u 71. minuti mogli riješiti pitanje pobjednika, Umut je izbio sam ispred golmana Lokomotive, ali je pucao pored gola. On što nije uspio Umut popravio je Biuk postigavši u 82. minuti gol za 2-0.