Hajdukpitamo vas

ANKETA Tko su bili najbolji igrači Bijelih u velikoj pobjedi Hajduka nad Vitorijom?

Piše SPORT SD
5. kolovoza 2022. - 08:45

Hajduk je sinoć na Poljudu odigrao veličanstvenu utakmicu i razbio Vitoriju u prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige rezultatom 3:1

Bijeli su bili bolja momčad tijekom gotovo cijelog susreta, a iako su u 61. minuti praktički iz ničega primili gol, nisu posustali te su ubrzo preokrenuli rezultat u svoju korist.

Strijelci za Hajduk bili su Emir Sahiti u 67., Dario Melnjak u 75. i Filip Krovinović u 87. minuti, ali oni nisu jedini kojima idu zasluge za veliku pobjedu nad Portugalcima. Svi igrači su dali svoj obol u najboljoj predstavi Hajduka u Europi u dugo vremena.

Mi vas pitamo: tko je od igrača Hajduka na vas ostavio najbolji dojam? Napominjemo da su u ponudi svi igrači koji su upisali nastup u sinoćnjem susretu, a svoj glas možete dati trojici.

28. lipanj 2024 21:33