Hajdukkako su igrali

A ‘ko će nego Livaja: činilo se da utakmice ide prema remiju, a onda je bljesnula ‘desetka‘ Hajduka

27. rujna 2021. - 22:39

Hajduk je uspio, mučio se, trpio je, nije bio najbolji, na momente je glavinjao, mijenjao s klupe, tražio puteve do pobjede i – pobijedio.

Zabio je Livaja u 81., a Kalinić spasio na šut Kačavende izbliza u 100. minuti. Deset minuta nadoknade!

Mala, ali slatka pobjeda, više ni ne treba za tri boda, 1:0! I drži korak na vrhu! Lokomotiva tvrd suparnik...

Hajduk je nastojao u furioznom startu brzo do gola i ranog vodstva kako se to zaželio još u najavi na pressici trener Gustafsson. Počeo je naglo, domaćinski, imao nekoliko izglednih prilika, ulazaka u šesnaesterac Nevistića, a najviše se polemike vodilo je li pad Livaje uz de Haasa bio prekršaj za najstrožu kaznu u korist Hajduka. Sudac Bebek nije ni pomislio na penal, još je Livaja zaradio i žuti karton, zbog...

25. travanj 2024 01:28