Sramotan potez bivšeg HNL trenera: psovao svog vratara, pa ga zamijenio već nakon 13 minuta, tek onda ga je ponizio...

Piše Sport SD
25. svibnja 2024. - 15:27

Sramotnim scenama svjedočili su gledatelji utakmice između Karlovca i Hrvatskog dragovoljca u 29. kolu Druge NL. Karlovčani su poraženi 0:2 i tako se kolo prije kraja oprostili od drugog mjesta koje vodi u razigravanje za viši rang. Rezultat je, međutim, pao u drugi plan zbog onoga što je izveo trener Karlovca Igor Pamić, piše Sport News.

Robert Fajt/Cropix/Cropix

Nekadašnji hrvatski reprezentativac i trener Istre već je nakon 13 minuta napravio prvu zamjenu. Naime, iz igre je izvadio svog vratara, ali ne zbog ozljede. Luka Šteko skrivio je prvi pogodak Hrvatskog dragovoljca što nikako nije sjelo treneru Pamiću. No, to nije bio kraj. Štoviše, sramotni čin tek je uslijedio. Psovao je i urlao na svog vratara, a onda mu naredio da skine dres.

Jure Mišković/Cropix

Posramljeni mladić to je i učinio te se tužnog izraza lica zaputio prema svlačionici. Ljutnja je jedno, ali ovo je nešto sasvim drugo i pogrešno. Temperamentni Pamić ovakvom reakcijom nije osramotio svog golmana već samog sebe.