Domaći nogomettreća hnl jug

Remi u Parku mladeži: Split može žaliti za propuštenim prilikama protiv OSK-a

Piše Darko Rapić
15. svibnja 2021. - 23:51

Nogometaši Splita i OSK-a remizirali su na Parku mladeži rezultatom 2:2, premda domaćin može žaliti za propuštenim prigodama. OSK je poveo u 3. minuti zahvaljujući autogolu Mrkonjića, a u 12. minuti Tadić se sjurio sam na vratara Jelića i promašio.

Splićani su potom preuzeli dominaciju i nanizali šanse: Rodić je s dva metra pogodio u Cvrlju, Žužul je promašio stopostotnu šansu, zatim je Crvlje iz rašlji vadio loptu Luetića, a Alvarez je u 30. minuti pogodio stativu.

Domaćin je imao više sreće u nastavku. Žužul je zatresao vratnicu i u istom napadu izboren je kazneni udarac. Crvlje je pročitao Tomičića, ali je na odbijenu loptu naletio Primorac i zabio za izjednačenje. Tri minute kasnije Rodić se iskupio za promašaj iz prvog dijela za preokret, da bi Alvarez...

18. travanj 2024 16:45