Puljani umalo iznenadili na gostovanju u Gorici, neizvjesno je bilo do samog kraja

16. listopada 2021. - 17:05

U prvoj subotnjoj utakmici 12. kola HT Prve lige nogometaši Gorice i Istre odigrali su 1-1 (1-0).

Vodeći pogodak za Goricu bio je zapravo autogol Frane Mlinara u 12. minuti, nakon ubačaja iz kuta Kristijana Lovrića. Istra je izjednačila u 54. minuti, kad je Hassane Bande ispremiješao domaću obranu te preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut.

Gorica je sa 17 bodova ostala na petom mjestu, a Istra 1961 je s 11 bodova privremeno preskočila Šibenik i zasjela na sedmu poziciju. Vodeća Rijeka ima 23, a drugoplasirani Dinamo 22 boda uoči međusobnog obračuna na Rujevici od 17.05 sati.

Dvoboj Gorice i Istre 1961 počeo je obećavajuće što se prilika tiče. U 8. minuti je Hassane Bande pobjegao goričkoj obrani, ali je neprecizno pucao preko vrata. U 9. minuti Dion Drena Beljo nije iskori...

24. travanj 2024 19:27