Prekrasnim golom Lovrića Gorica nastavila lov na vodeći dvojac

8. veljače 2021. - 20:09

Nogometaši Gorice došli su do minimalne pobjede 1-0 (0-0) na gostovanju u kod Slaven Belupa u posljednjoj utakmici 20. kola Prve HNL odigranoj u ponedjeljak u Koprivnici.

Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je najbolji topnik hrvatskog prvenstva Kristijan Lovrić u 59. minuti.

Gorica je na trećem mjestu s 36 bodova, dok su ih vodeći Dinamo i Osijek osvojili po 45. Iza Gorice je Rijeka s 30 bodova, ali i dvije utakmice manje. Slaven Belupo je ostao na sedmom mjestu s 20 bodova. Predzadnja Lokomotiva ima 15 bodova, a na začelju je Istra 1961 s 13 bodova, ali i utakmicom manje od 'lokosa'.

U prvom poluvremenu dvoboja u Koprivnici nije bilo pogodaka, ali nije nedostajalo uzbudljivih situacija na obje strane. Ipak, bolje prilike za pogodak imali su Goričani, ali je vratar Slavena...

25. travanj 2024 21:39