Domaći nogometsekunde do kraja

Od ekstaze do očaja, pogledajte reakciju hrvatskog komentatora kad je Italija izjednačila

Piše Sport SD
25. lipnja 2024. - 07:08

U odlučujućoj utakmice skupine B Europskog prvenstva Hrvatska je u Leipzigu odigrala neriješeno protiv Italije (1:1) i još nas samo teorija drži u igri za plasman u osminu finala.

Hrvatska je povela golom Luke Modrića u 55. minuti, minutu nakon što mu je talijanski vratar Donnarumma obranio kazneni udarac. Talijani su u završnici pritisnuli i u osmoj minuti nadoknade izjednačili, zabio je Mattia Zaccagni za veliko slavlje i plasman u osminu finala.

Ante Čizmić/Cropix

HRT je nakon utakmice objavio reakcije komentatora Marka Šapita nakon Modrićeva i Zaccagnijeva gola. Od ekstaze do očaja, Šapitove reakcije pogledajte OVDJE.

Hrvatska je skupinu okončala na trećem mjestu s dva osvojena boda i sada mora čekati. Moguć je najluđi rasplet, OVDJE pročitajte što nam treba za prolazak osminu finala.